آموزشگاه خیاطی
11
آگوست

آموزشگاه خیاطی در قم

آموزشگاه خیاطی در قم

چرا دوره خیاطی ببینم؟ چه ضرورتی دارد چندین ماه وقت بگذارم و هزینه کنم تا دوخت لباس را یاد بگیرم؟

حتما تا کنون این سوال ها را بارها از خود پرسیده اید و چون جوابی قانع کننده نیافتید بیخیال کلاس خیاطی و دوخت و دوز شدید و کماکان برای دوخت لباس به دنبال خیاط ماهر میگردید و با بی میلی هزینه ی هنگفتی برای دوخت لباسی ساده میدهید.

وقت آن رسیده برای یک بار هم که شده به این سوالات پاسخ قانع کننده بدهید و از این تردید و دودلی خلاص شوید.

اول اینکه چه لذتی بالاتر از اینکه لباسی را که خودتان طراحی کرده اید، پارچه اش را با سلیقه خودتان تهیه کرده اید بپوشید. چه لذتی بالاتر از اینکه هنر خودتان را بر تن کنید و از این هنر بر خود ببالید.

از آن لذت بخش تر اینکه هنر خود را در اختیار خانواده خود بگذارید. تصور کنید لباسی که بر تن مادر، خواهر یا فرزند دلبندتان است هنر و مهارت شما باشد. دیگر نه خود و نه اطرافیانتان نگران انتخاب خیاط ماهر خواهید بود. زیرا که شما آن خیاط ماهر میان اطرافیانتان خواهید بود. دیگر نگران هزینه های سرسام آور طراحی و دوخت لباس نخواهید بود. حتی هیجان انگیز تر اینکه هنر و مهارت دوزندگی تبدیل به منبع درآمدی برای شما خواهد شد. فراموش نکنید که هر خیاط و مزون مشهور و معتبری که میشناسید از یک چرخ خیاطی کوچک در اتاق خانه خودش شروع کرده است. پس اگر رویای داشتن یک مزون مشهور با برند خودتان را در سر دارید، اگر علاقمند به کار در تولیدی یا حتی راه اندازه یک تولیدی هستید، نقطه شروع همینجاست: یادگیری مهارت دوزندگی.

شاید می پرسید که آنقدر دوره های مختلف خیاطی هست که نمیدانید از کجا شروع کنید.

بازهم نگران نباشید. مجموعه می نا پاسخگوی تمام سوالات شما در خصوص دوره های خیاطی است.

شاید از خود میپرسید چرا می نا.

صبور باشید تا پاسخ این سوال را هم دریابید.

حتما بارها شنیده اید که هنرجوی علاقمندی با هیجان و انگیزه بالا دوره ی خیاطی را شروع می کند و در میانه راه دلسرد و ناامید می شود و از ادامه دوره دست میکشد. حتما شما هم افرادی را در میان اطرافیانتان میشناسید که دوره خیاطی را گذرانده اند اما هیچگاه تکه ای لباس برای خود یا دیگران ندوخته اند. دلیل این دلزدگی پس از آن همه هیجان چیست؟

دلیلش آموزش نادرست است. دوزندگی هنر ظریفی است و درصورت آموزش ناصحیح، هنرجو سردرگم و در نتیجه ناامید می‌شود. گاهی افراد از سر بی دقتی و بدون تحقیق کافی در مورد آموزشگاه، سراغ خیاطان سودجو، بدون مجوز و نالایق می‌روند. برخی از اموزشگاه های خیاطی به روش های قدیمی و پیچیده متوسل می‌شوند که متاسفانه هنرجور را سردرگم و وحشت زده می کند. هنرجو تصور می‌کند خود وی توانایی و استعداد یادگیری ندارد، درصورتی که این ها همه نتیجه انتخاب نااگاهانه و شتاب زده هنرجویان در خصوص آموزشگاه و دوره خیاطی است.

آموزشگاه می نا با سالها تجربه در آموزش خیاطی آموزش آسان و تضمینی دوره های مختلف خیاطی را به شما هدیه می‌دهد. مدیریت اموزشگاه‌، خانم فرخی، دارای سال ها تجربه آموزش رشته های خیاطی در مدارس، تدریس خصوصی و عمومی در اموزشگاه است. در آموزشگاه می نا هنر خیاطی به رشته های مختلف تقسیم شده است و برای هر رشته دوره مربوط تعریف شده است. بدین ترتیب هنرجو می تواند با توجه به نیاز خود دوره آموزشی را انتخاب کند. افزون بر این اموزشگاه می نا در انتهای هر دوره، مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور به هنرجویان عطا می کند.

اگر هنوز سوالات بی شماری در خصوص دوره های خیاطی در ذهنتان دارید هیچ نگران نباشید. مِی نا پاسخگوی تمام سوالات شما در خصوص هنر دوزندگی است.

آموزشگاه خیاطی می نا دارای دوره های مختلفی میباشد. از جمله:

 ـــ طراحی و دوخت از مبتدی تا پیشرفته با متدی تضمینی، آسان و با تنخوری عالی برای همه ی سایز ها،

ـــ طراحی لباس

ـــ آموزش انواع چاپ بر روی لباس

ـــ آموزش الگوسازی با رایانه

ـــ تزئینات حرفه ای لباس و پارچه سازی،گلدوزی و جواهردوزی

ـــ دوره ی شلوار دوز پیشرفته به روشی تجاری با متد ترک

ـــ دوره ی ضخیم دوز

ـــ دوره ی بچگانه دوز حرفه ای

ـــ دوره ی چادر حرفه ای

ـــ دوره ی مانتوهای خاص

ـــ دوره شب و عروس پیشرفته

ـــ دوره ی حجمی و اوریگانومی

ـــ دوره ی لباس زیر و لباس خواب

ـــ  دوره ی لباس های کشی

ـــ دوره راستادوز

ـــ دوره کاپشن دوز

ـــ دوره الگوسازی و برشکار

ـــ ژورنال شناسی

ـــ کرفیله

ـــ باکس

ـــ تاپلکس

ـــ مولای

ـــ فول تکنیکال

ـــ مانکن سازی

ـــ با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

ـــ تخفیف ویژه برای خانمای سرپرست خانوار

ـــ فرصت همکاری با مزون و تولیدی برای فارغ التحصیلان دوره های خیاطی در مزون مِی نا

ـــ آموزش با جدیدترین متد های روز دنیا: مولر، گرلاوین اصلاح شده، سادریک، تُرک و تجاری

ـــ آموزش دوخت تولیدی از برش تا بسته بندی

“ارائه گواهی نامه با کد بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور “